tren
unec-1

[UNEC] merkezi Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunan tanınmış bir İnşaat şirketidir. 1976 yılında kurulan şirket, BAE ve Körfez bölgesindeki  ikonik, birinci sınıf projeleri ile muazzam bir deneyime ve operasyonel mükemmellik ve kalite standartlarına bağlılığı nedeniyle pek çok (36 ad.) uluslar arası, bölgesel ve yerel ödüle sahiptir.

 

Şirket yetkilisi Mr. Abdelkader Muwahhid’e sorduk…

 BAE’nin en büyük 2.  inşaat firmasısınız, bize kendinizden, çalışma prensiplerinizden bahseder misiniz?

 

“Geniş deneyimimiz, ileri görüşlü, yenilikçi yaklaşımımız ve profesyonellik, güvenlik  ve verimlilikte en  yüksek standartlara bağlılığımız bizi, bölgenin en ikonik  binalarının ve simge yapılarının inşası  için  güvenilir bir isim haline getirdi.”“Hayattaki harika şeyler nadiren tek başına başarılır. Güzel, güçlü ve kalıcı bir şey inşa etmek takım çalışması gerektirir.  [UNEC] 40 yılı aşkın bir süredir bölgedeki gayrimenkul geliştiricilerinin yanında güvenilir ve çalışkan bir ortak olup BAE ve Körfez bölgesindeki birinci sınıf projeler üzerinde iş birliği yapmaktadır.”

unec

“Bügünden yarınları inşa etmek” diyorsunuz, biraz açar mısınız?


 Gelecek her zaman bizi heyecanlandırır, yenilik ilham verir ve yaratıcılık yönlendirir. Teknoloji ve teknikler geliştikçe, projelerin en modern ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlamak için daima değişimleri takip ediyoruz. İnovasyon içgüdümüz işimize damgasını vuruyor. 

 

[UNEC] olarak, sürekli yenilikçi fikirleri araştırıyor ve süreçlerimizin, politikalarımızın verimliliğini yükseltmek için en son  teknolojileri kullanıyoruz. İş sağlığı ve güvenliğini çok ciddiye alıyor, çevrenin korumasını her zaman bir öncelik haline getiriyoruz. 


Birçok sosyal girişime katılarak hizmet verdiğimiz topluluklara olumlu ve kalıcı bir katkıda bulunmaya çalışıyoruz. “

 

 

 

Müşterilerinize yaklaşımınız nasıldır?

 

 

“Bizim hedefimiz Yenilikçi Makine, Profesyonel İnsan Gücü ve deneyim ile müşterilerimizin vizyonunu gerçeğe dönüştürmektir. Uzun süreli ilişkiler kurarız. 

 

Onlarca yıllık bağlılık ile müşterilerimizin çıkarlarını, hedeflerini gözetmek başarımızın sırlarındandır. Taahhüdümüz teslimattan sonra bile devam eder.”

 

 

 

 

 

 

unec-2
unec-3

Bir tarihten sonra da yan kuruluşlarınız devreye giriyor değil mi?

 

“Evet, 1998 yılında hazır beton çözümlerinde mükemmellik sağlayacak SAFE MIX’i   kurduk. 20 yılı aşkın tecrübesi ile şu an yılda 2 milyon metreküp üretim yapabilen, 13 tam otomatik santrale sahip. 158 mikser, 40′ dan fazla mobil pompa, 42 yerleştirme bomundan oluşan etkileyici bir filosu var.” 

 

“UNEC Doğrama ve İç Dekor şirketimiz ise 1992 yılında, inşaatlarımızın kaliteli doğrama ihtiyacını karşılamak üzere kuruldu. Artık istediğimiz yüksek kaliteli ürünleri kendi bünyemizden tedarik etmenin yanı sıra önemli bir miktar da dış pazara sunuyoruz.”

 

 

 

Karabudak Makine ile bağlantınız nedir?

 Bahsetmiştim, en yüksek standartları uygulamak, inovasyon, ileri teknoloji bizi heyecanlandırır. Bu nedenle uluslararası fuarların sıkı takipçisiyiz. Sizi bu yolla tanıdık. Makinelerinizi, referanslarınızı, çalışma prensiplerinizi araştırdık. Çünkü bizim için tedarikçilerimiz de çok önemlidir.  Şirketiniz ile bütün prensiplerimizde ortak olduğumuzu gördük. Satın alma süreçlerini başlattık.”

 

Hangi KA.MA Makinelerini kullanıyorsunuz, değerlendirme yapabilir misiniz?

“Sizden 2017 yılında aldığımız ilk parti makinelerinizden duyduğumuz memnuniyet sonucu 2018 yılında makinelerinize yatırıma devam ettik. Şimdi birer adet Otomatik Sprey Makinesi KR BM 1700 Profil Boyama Makinesi KR BM 600, Yüzey Zımpara Makinesi KR YZM 1300 ve 2 adet Profil Zımpara Makinesi KR PM 10 kullanıyoruz. Ülkenizde bir numara olduğunuzu zaten biliyorduk. Global rakiplerinize karşı da her açıdan üstün olduğunuzu kısa sürede kanıtladınız.” 

unec-4

“Karabudak Makine; makine ve üretim süreçlerinin izlenebilmesine ve tüm bu verilerin istendiğinde raporlanabilmesine imkan sağlayan sistemleri, yüksek ürün kalitesi, global rakiplerinden çok daha uygun fiyatları, kesintisiz ve çok hızlı teknik servis hizmetleri, etik değerlere verdikleri önem, müşterilerine olan sadakatleri ile öne çıkmıştır.”

 

“Makine sistemleri üzerinde geliştirme ve iyileştirme yapabilme yetkinliği, AR-GE yatırımlarına önem veren ve çözümü sürekli geliştiren bir anlayışa sahip olması KA.MA Makine ile gelecekte de birlikte çalışacağımızın garantisi.”

 

Unec

 

 

ETİKETLER:
Call Now Button