fbpx

KR PM 10 PROFİL ZIMPARA MAKİNESİ

HAKKINDA

Play Video

UYGULAMA ALANLARI

profil-ahsap

KR PM 10 PROFİL ZIMPARA MAKİNESİ

Kasa, pervaz, süpürgelik ve her türlü kordonlu profilin ham ve astarlı zımparası için geliştirilmiş yeni nesil tam otomatik en iyi zımpara makinesidir. Bütün ünitelerin PLC kontrollü ve hareketli olması, ağaç zımpara makinesine kusursuz zımparalama imkanı tanır. Bu sayede profil giriş ve çıkış köşelerinde yuvarlama ve dip çıkma gibi sorunlar yaşanmasının önüne geçilir.

 

 

STANDART DONANIM

 

Osilasyonlu Orbital Zımparalar

KR PM 10 Profil Zımpara Makinesinde 2 adet osilasyonlu orbital zımpara motoru kenar yüzeyler, 1 adet osilasyonlu orbital zımpara motoru üst yüzey için standart olarak sunulmuştur. Baskı şiddetleri, başlangıç ve bitiş noktaları ayarlanabilen bu motorlar PLC kontrollü olup yalnızca ürünü gördüğünde baskı yaparlar.

 

 

Sabit Titreşim Zımpara Motoru Ünitesi

KR PM 10 Motorlu Zımpara Makinasında kasa lambalarının zımparası için 1 adet osilasyonsuz, yüksekliği ayarlanabilen titreşim motoru standart olarak sunulmuştur. Baskı şiddeti ve mesafeleri ayarlanabilen bu titreşim motoru PLC kontrollü olup ürünü gördüğünde baskı yapmaktadır.

 

 

Osilasyonlu Silindirik Fırça Zımpara Ünitesi

KR PM 10 Titreşimli Zımpara Makinasında osilasyonlu silindirik fırça zımpara ünitesi standart olarak sunulmuştur. Bu ünite PLC kontrollü olup yükseklik, devir ve mesafe ayarları kolayca yapılabilmektedir.

 

Sabit Silindirik Fırça Zımpara

KR PM 10 Tahta Zımpara Makinasında 2 adet silindirik fırça zımpara ünitesi standart olarak sunulmuştur. Bu zımparalar PLC kontrollü olup, ürünün her iki kenarını (düz veya radiuslu) zımpara yapmak için geliştirilmiştir. Ürünü görünce baskı yapan bu zımparaların devir, mesafe ve açıları kolayca ayarlanabilmektedir.

 

 

OPSİYONEL DONANIM

 

 Mop Zımpara Ünitesi

KR PM 10 Profil Zımpara Makinesi özel kordonlu profiller için formlu mop zımparaları ilave edilecek şekilde geliştirilmiş olup özel projeler için kolayca modifiye edilebilir.

 

IOT

Bu sistemde, sahip olduğunuz tüm KAMA Finishing Makinelerine ait çalışma ve arıza verileri anlık olarak toplanır ve kullanabilmeniz için anlamlı hale getirilir. Bu sayede makinelerinizin anlık olarak çalışma durumunun takibini yapabilir, yaşanmış olan arızaları görüntüleyebilirsiniz. Hangi kullanıcının ne kadar çalışma yaptığını ve bu çalışma esnasında yaşanan arızaları, hangi parametrelerle çalışma yaptığını, makinenizin toplam çalışma süresi ve üretim hacmini ve geçmişe dönük çalışma raporlarını detaylı inceleyebilir, istediğiniz parametreler ile filtreleme yaparak size özel raporlar alabilirsiniz. Ayrıca çeşitli bilgilendirme alarmları kurarak iş takibinizi sorunsuz yürütebilirsiniz. ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK İLE UZAKTAN TEKNİK SERVİS DESTEĞİ

Uzaktan teknik servis hizmetimizi çok daha hızlı ve pratik olarak sunduğumuz Vsight Remote uygulaması ile makinelerimizin kullanımı esnasında oluşabilecek duraksamaların büyük oranda önüne geçiyoruz. Makine operatörünün akıllı telefon, tablet veya akıllı gözlük ile KAMA genel merkezinde yer alan teknik servis yetkilisine anlık olarak bağlanmasını, sesli ve görüntülü görüşme esnasında tespit edilen arızaya canlı görüntü üzerinden işaretlemeler ve sesli komutlar ile gerekli doğru müdahalenin yapılmasını saniyeler içinde yerine getiriyoruz.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

Ebatlar

:

U: 4270 mm G: 1600 mm Y: 1650 mm

Elektrik Tüketimi

:

6 Kw/st

Max.Çalışma Basıncı

:

6 Bar

Max. Çalışma Hızı

:

15 m/dk.

Max. Ürün Boyu

:

Sınırsız

Max. Ürün Genişliği

:

250 mm

MaxÜrün Yüksekliği

:

100 mm

Min. Ürün Boyu           :  650 mm

Min. Ürün Genişliği      :  60 mm

Min. Ürün Yüksekliği   :  6 mm

 

Kullanım Alanları        :  Kasa, pervaz, süpürgelik, taç, her türlü ahşap profil

 

  • KR PM-10 Profil Zimpara Makinalari ile ilgileniyorum, çalışırken görme şansım var mı?

   

  Elbette! Showroomumuzda sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Ayrıca Türkiye’mizin pek çok ilinde, Dünya’nın 50 ülkesinde bizlere, makinelerimize referans olacak ve kendi çalışmalarını – tecrübelerini sizler ile sakınmadan paylaşacak kocaman bir ” Memnun Müşteri Ağımız” var.

   

   

  • KR PM-10 Titreşimli Profil Zımpara Makinaları için garanti süresi ne kadar?

   

  KR PM-10 Titreşimli Zimpara Makinesi için garanti süresi mekanik aksam için 2 yıl, elektronik aksam için 1 yıldır. Sonraki yıllar için kampanyalı bakım anlaşmalarımızdan faydalanabilir; 2 ad. Genel Bakım / Onarım, 2 ad. Teknik Servis Hizmeti olarak yıllık 4 ad. servis hizmeti alabilirsiniz. Sözleşmeye bağlı servis hizmetlerimiz sırasında ihtiyaç olması durumunda yedek parça taleplerinize %30 iskonto uygulanacaktır.

   

   

  • Neden Otomatik Profil Zımpara Makinasını tercih etmeliyim?

   

  Piyasadaki; ahşap zımpara makinası fiyatları, ağaç zımpara makinası fiyatları, bant zımpara makinası fiyatları,  elektrikli zımpara makinası fiyatları, daire zımpara makinası fiyatları, titreşimli zımpara makinası fiyatları, zimpara makinasi fiyatları ve kaliteleri karşılaştırıldığında, Ka.Ma Makine’nin fiyat – kalite performansı ile ön plana çıktığı ve rakiplerinden sıyrıldığı görülecektir.

   

   

   

  • Niçin KR PM-10 Profil Zimpara Makinesi tercih etmeliyim?

   

  Makinelerimizin her birinin kendine has özellikleri var. Ancak piyasadaki yerli markaların hiçbirinde, yabancı markaların nadir modellerinde bulabileceğiniz özelliğimiz; PLC kontrol paneli ile tüm zımparaların baskı şiddetini, yükseklik, mesafe, açı ve devir ayarlarını yapabilir, köşelerdeki dip çıkma, yuvarlama gibi hataların önüne geçebilirsiniz.

   

   

  • Profil Zimpara Makinasi için kullanmam gereken toz toplama bacası ölçüsü ve kompresör gücü ne olmalı?

   

  KR PM-10 Profil Zımpara Makinemiz için kullanmanızı önerdiğimiz hava tüketimi 550 Lt / dk çalışma basıncı 6 Bar olan bir kompresör ve 7.700 m3’lük toz emiş ihtiyacını karşılayacak bir ünite kullanılmasıdır.

   

   

  • KR PM-10 Daire Zımpara Makinası fiyatları hakkında bilgi nasıl alırım?

   

  KR PM-10 Orbital Zımparalı Profil Zımpara Makinası fiyatları için, satış departmanımızdaki arkadaşlarımız size ihtiyacınız olan tüm bilgileri; şirket merkezimiz telefonlarından, web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden iletişime geçerek verebilirler. Dilerseniz çağrı merkezimiz ile görüşerek veya WhatsApp hattımızı arayarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

   

  BENZER MAKİNELER

  yüzey-zimpara-makinesi
  KR YZM 1300 YÜZEY ZIMPARA MAKİNESİ
  KR KZM 5 KENAR ZIMPARA MAKİNESİ
  KR FZM-1300-1 FİRÇA ZIMPARA MAKİNESİ
  KR FZM-1300-2 FİRÇA ZIMPARA MAKİNESİ