fbpx

KR BM 600 PROFİL BOYAMA MAKİNESİ

HAKKINDA

Genellikle Kapı kasası, pervazları ve ahşap süpürgeliklerin boyanması için için tercih edilen otomatik profil boyama sistemleri sadece ahşap profil boyama işlemleri için değil aynı zamanda metal, plastik, fibercement gibi hammaddeler ile yapılan profillerin de boyanması için kullanılabilmektedir.

 
 
ahsap-profil-boyama-makinesi
Play Video

UYGULAMA ALANLARI

ahsap-metal-plastik-profil

KR BM 600 PROFİL BOYAMA MAKİNESİ

KR BM 600 Ahşap Profil Boyama Makinesi; geniş kabin hacmi, ekonomik boya geri kazanım sistemi, otomatik yükleme ve boşaltma sistemlerine entegre olabilme özelliği ile rakiplerinden ayrılan yeni nesil bir profil boyama makinesidir.

 

STANDART DONANIM

Boya Geri Kazanımlı Konveyör Bant

KR BM 600 %20 ila %30 arasında malzeme tasarrufu sağlayan boya geri kazanımlı konveyör bant standart olarak sunulmuştur.

 

Pompa Tabanca

KR BM 600 Plastik Profil Boyama Makinesi 1 adet diyaframlı pompa ve pozisyonları ayarlanabilen 4 adet düşük basınçlı otomatik püskürtmeli boya tabancası standart olarak sunulmuştur.

 

 

Kasetli Egzoz Filtre

KR BM 600 Profil Boyama Makinesinde boya püskürtme tabancası ayarını ve kabin içi temizliği kolaylığı sağlayan sökülebilir kasetli filtre standart olarak sunulmuştur.

 

OPSİYONEL DONANIMLAR

 Yüksek Basınçlı Pompa ve Tabancalar

KR BM 600 Profil Boyama Makinesinin alt yapısı opsiyonel olarak yüksek basınçlı boya püskürtme pompası ve sprey boya püskürtme tabancası takılmasına uygundur. İsteğe göre makineye 4, 6, 8 ad. tabanca takılabilir.

 

 

Otomatik Yükleme Boşaltma

KR BM 600 Süpürgelik Boyama Makinesine opsiyonel olarak otomatik yükleme ve boşaltma ünitesi eklenebilir.

 

 Sulu Filtrasyon


KR BM 600 Profil Boyama Makinesi opsiyonel olarak sulu filtrasyon sistemi ile üretilebilir. Bu sistem hem ürün kalitesini arttırır hem de salınım değerlerini düşürerek çevreyi korur.

 

  

IOT

Bu sistemde, sahip olduğunuz tüm KAMA Makinelerine ait çalışma ve arıza verileri anlık olarak toplanır ve kullanabilmeniz için anlamlı hale getirilir. Bu sayede makinelerinizin anlık olarak çalışma durumunun takibini yapabilir, yaşanmış olan arızaları görüntüleyebilirsiniz. Hangi kullanıcının ne kadar çalışma yaptığını ve bu çalışma esnasında yaşanan arızaları, hangi parametrelerle çalışma yaptığını, makinenizin toplam çalışma süresi ve üretim hacmini ve geçmişe dönük çalışma raporlarını detaylı inceleyebilir, istediğiniz parametreler ile filtreleme yaparak size özel raporlar alabilirsiniz. Ayrıca çeşitli bilgilendirme alarmları kurarak iş takibinizi sorunsuz yürütebilirsiniz. 

 

 

ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK İLE UZAKTAN TEKNİK SERVİS DESTEĞİ

Uzaktan teknik servis hizmetimizi çok daha hızlı ve pratik olarak sunduğumuz Vsight Remote uygulaması ile makinelerimizin kullanımı esnasında oluşabilecek duraksamaların büyük oranda önüne geçiyoruz. Makine operatörünün akıllı telefon, tablet veya akıllı gözlük ile KAMA genel merkezinde yer alan teknik servis yetkilisine anlık olarak bağlanmasını, sesli ve görüntülü görüşme esnasında tespit edilen arızaya canlı görüntü üzerinden işaretlemeler ve sesli komutlar ile gerekli doğru müdahalenin yapılmasını saniyeler içinde yerine getiriyoruz.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

Ebatlar:

:

1904 mm U: 4200 mm Y: 2000 mm

Ağırlık

:

1200 Kg

Elektrik Üretimi

:

4,5 Kw / St

Çalışma Yönü

:

Sağ

Max. Çalışma Hızı

:

30 m/dak

Max. Ürün Genişliği

:

300 mm

Max. Ürün Yüksekliği

:

250 mm

Aspirasyon Fan Debisi

:

12000 m³ / s

Kullanım Alanları:

Kasa, pervaz, süpürgelik, ahşap profiller

  • Profiller için Boya Püskürtme Makinesi arıyorum. KR BM-600 ile her cins profili işleyebilir miyim?

   

  Elbette! KR BM-600 Profil Boyama Makinemizi ahşap, metal, plastik her türlü profilde kullanabilirsiniz. Sizleri Showroomumuzda ağırlayarak, makinelerimizi çalışırken göstermekten memnuniyet duyarız. Böylece aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’mizin her bir ilinde, Dünya’nın 50 ülkesinde bizlere, makinelerimize referans olacak ve kendi çalışmalarını – tecrübelerini sizler ile sakınmadan paylaşacak kocaman bir  “Memnun Müşteri Ağımız” var.

   

  • KR BM-600 Boya Sprey Makinesi ile bir saatte ne kadar profil boyayabilirim?

   

  Makinelerimiz ile püskürtmeli boya tabancaları ya da pnömatik boya püskürtme aletleri ile asla elde edemeyeceğiniz kapasitelere ulaşırsınız. Makine çalışma hızını 15m/dk olarak ayarladığınızda 1 saatte 850 metretül boyayabileceğiniz anlamına gelir. Makine hızı maksimum 25m/dk’ya kadar artırılabilir.

   

  • KR BM-600 Ahşap Profil Boyama Makinesi’nin garanti süresi ne kadar?

  KR BM-600 Otomatik Profil Boyama Makinelerimizde garanti süresi mekanik aksam için 2 yıl, elektronik aksam için 1 yıldır. Sonraki yıllar için kampanyalı bakım anlaşmalarımızdan faydalanabilir; 2 ad. Genel Bakım / Onarım, 2 ad. Teknik Servis Hizmeti olarak yıllık 4 ad. servis hizmeti alabilirsiniz. Sözleşmeye bağlı servis hizmetlerimiz sırasında ihtiyaç olması durumunda yedek parça taleplerinize %30 iskonto uygulanacaktır.

   

  • Neden Ma KR BM-600 Profil Sprey Boyama Makinesi tercih etmeliyim?

   

  Piyasadaki; ahşap boyama makinaları fiyatları, boya püskürtme makinası fiyatları, Otomatik boya makinası fiyatları, profil boyama makinası fiyatları, boya püskürtücü fiyatları, boya sprey makinesi fiyatları, sprey boya ile metal boyama makinesi fiyatları, plastik profil boyama makinası fiyatları, süpürgelik boyama makinesi fiyatları ve kaliteleri karşılaştırıldığında, Ka.Ma Makine’nin fiyat – kalite performansı ile rakipleri arasından sıyrıldığı ve ön plana çıktığı görülecektir.

   

  •  KR BM-600 Sprey Boya Püskürtme Makinelerinde en sık karşılaşılan arızalar nelerdir?

   

  *KR BM-600 Profil Boyama Makinelerimizin, kurulumu aşamasında size ve personelinize eğitimler veriliyor. Bu eğitime uyduğunuz sürece, arıza yapma olasılığı minimumdur. Nadiren karşılaşabileceğiniz arızalar ise kullanıcı hatalarından ve günlük temizliğin ihmal edilmesinden kaynaklanan; hava hortumlarında yırtılma, tabancaların nozullarında tıkanma ya da deliklerinde büyüme gibi arızalardır. Elektrik dalgalanmalarına karşı kullanacağınız regülatör de sizi arızalardan koruyacaktır.

   

   

  • Profil Boyama Makinelerinizdeki havalandırma sistemlerinin bağlı olduğu bacaları da siz mi kuruyorsunuz?

   

  Makinelerimizin çıkışında bulunan salyangoz fanlara kadar ki kısım bize aittir. Ama her işletmenin fiziki şartları değiştiğinden baca düzenekleri alıcı firmaların sorumluluğundadır. Gerekli tüm şartları ve yönlendirmeleri kurulum öncesi sizinle istişare ederek ilerliyoruz.

   

   

  • Boya Püskürtme Makinesi BM-600 için almamız gereken kompresör, hazırlamamız gereken baca ölçüleri neler?

  KR BM-600 Profil Boyama Makinemiz’de kullanacağınız baca 12.000 m3/sa’lik egzos fanı için olmalı ve en az 6 bar’lık bir kompresör yeterli olacaktır.

   

  • KR BM-600 Otomatik Pofil Boyama Makinası fiyatları nedir?

                          

  KR BM-600 Profil Boya Makinası fiyatları ve öğrenmek istediğiniz diğer bilgiler için; iletişim bilgilerinizi bırakabileceğiniz web sitesi sayfalarımız, sosyal medya hesaplarımız mevcut. Konusunda uzman arkadaşlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır. Ayrıca şirket merkezimizden telefon ile veya WhatsApp hattımız üzerinden de bilgi alabilirsiniz.

   

  • Makinelerinizi anahtar teslim mi satın alıyoruz?

   

  Satın alınan makinelerin nakliyesi alıcı tarafından yapıldıktan sonra, Teknik Servis ekibimiz kurulum yapmak üzere işletmenize geliyor. Personelinize verilen detaylı ve uygulamalı eğitimler ve ürün denemeleri sonrasında, kusursuz çalışır vaziyetteki makinemiz size teslim ediliyor.

  BENZER MAKİNELER

  ahsap-boyama-makinesi
  KR BM 1000 B OTOMATİK BOYAMA MAKİNESİ
  KR BM 1000 K OTOMATİK BOYAMA MAKİNESİ
  otomatik-boyama-makinesi-bm-1700
  KR BM 1700 OTOMATİK SPREY MAKİNESİ
  kr-bm-1700-sulu-tip-otomatik-sprey-makinesi
  KR BM 1700 S OTOMATİK SPREY MAKİNESİ