fbpx

KR YZM 1300 YÜZEY ZIMPARA

HAKKINDA

KR YZM 1300 Yüzey Zımpara Makinesi; kapı, kapak ve modüler mobilya parçalarının ham ve astarlı yüzeylerini ve oymalarını zımparalayabilmek için geliştirilmiş, son derece hassas bir zımpara makinesidir. KR YZM 1300 polisaj öncesi hassas zımparası da yapılabilmektedir.Play Video

UYGULAMA ALANLARI

KR YZM 1300 Yüzey Zımpara Makinesi; kapı, kapak ve modüler mobilya parçalarının ham ve astarlı yüzeylerini ve oymalarını zımparalayabilmek için geliştirilmiş, son derece hassas bir zımpara makinesidir. KR YZM 1300 ile polisaj öncesi hassas zımparası da yapılabilmektedir.


STANDART DONANIM

Piyano Tip Tarayıcı

 

Makine girişindeki 52 adet endüktif okuyucudan oluşan sistem ürünlerin hassas bir şekilde okunarak akıllı aşındırma yapılmasına imkan tanır.

 

Osilasyonlu Orbital Zımpara Sistemi
Bu ünitede baskı şiddetleri ve mesafeleri otomatik ayarlanabilen 8 adet hareketli ortibal zımpara motoru bulunur. Ürün üzerindeki yükseklik farklılıkları ve kenarlar dikkate alınır, akıllı aşındırma yapılır ve son derece kaliteli yüzey elde edilir.

Osilasyonlu Disk Fırça Sistemi
Bu ünite yüksekliği ve hızı otomatik ayarlanabilen 9 adet osilasyonlu fırça zımparadan oluşur. Ürün üzerindeki oymaların ham ve astar zımparasında son derece başarılıdır. Kolayca değiştirilebilen operatöre kolaylık sağlar.

Osilasyonlu Silindir Fırça Sistemi
Bu ünite yüksekliği ve dönüş hızı otomatik ayarlanabilen 2 adet silindir fırça zımparadan oluşur. Ürün üzerindeki oymaların ham ve astarlı zımparalanması yapılır. Kolay değiştirilebilen fırçalar operatöre kolaylık sağlar.

Skoç Silindir Sistemi
Bu ünite zımparalama işi biten ürünlerin üzerindeki zımpara izlerini alır ve süper finish yaparak çok düzgün bir yüzey elde edilmesini sağlar. Skoç silindir tükendikçe ayarı mekanik olarak kolayca yapılabilir.


OPSİYONEL DONANIM

Sabit Titreşimler
Bu ünite üzerinde baskı şiddetleri ve mesafeleri otomatik olarak ayarlanabilen 6 adet osilasyonlu orbital zımparadan oluşur. Polisaj öncesi zımparalamada yüzeyin homojen çıkması için kullanılan sistem, aynı zamanda astar zımparalamada da kullanılabilir.

Geniş Makine
KR YZM 1300 isteğe bağlı olarak 1500mm zımparalama genişliğine uyum imal edilebilir.


TEKNİK ÖZELLİKLER

Ağırlık:5.310 kg
Ebatlar:U: 5.490 mm, G: 2.440 mm Y: 1.900 m
Elektrik Tüketim:20 Kw/h
Toplam Basınçlı Hava İhtiyacı:260 L/dk.
Max. Ürün Boyu:Sonsuz
Max. Ürün Genişliği:1300 mm
Max. Ürün Yüksekliği:70 mm
Min. Ürün Boyu:350 mm
Min. Ürün Genişliği:150 mm
Min. Ürün Yüksekliği:3 mm
Max. Konveyör Hızı:8 m/min
Max. Robot Kol Hızı:120 m/min
Kullanılabilen Zımpara Kum Aralığı:P2000-P80
Çalışma Yönü:Sol
Kullanım Alanları:Kapı