fbpx

KR KZM 5 KENAR ZIMPARA MAKİNESİ

HAKKINDA

Kenar Zımpara Makinası kapıların, kapakların ve modüler mobilya parçalarının kenarlarının zımparalanmasında kullanılır. Esnek ve hareketli zımpara üniteleri sayesinde düz, pahlı ve radislu kenarların ham ve astar zımparası mükemmel bir şekilde yapılır.

 
Play Video

UYGULAMA ALANLARI

Ahşap

KR KZM 5  KENAR ZIMPARA MAKİNESİ

 

Kenar Zımpara Makinası kapıların, kapakların ve modüler mobilya parçalarının kenarlarının zımparalanmasında kullanılır. Esnek ve hareketli zımpara üniteleri sayesinde düz, pahlı ve radislu kenarların ham ve astar zımparası mükemmel bir şekilde yapılır.

 

STANDART DONANIM

 

Esnek Bant Zımpara Ünitesi

Otomatik Zımpara Makinamızdaki bu ünite ağırlıklı olarak ham kenarlarda testere izlerini gidermek için kullanılır. Ayrıca baskı pedi değiştirilerek radislu köşelerde de kullanılabilir. Açısı, mesafeleri, baskı şiddeti manuel olarak ayarlanabilen bant zımpara ünitesi osilasyonlu çalışması sebebiyle çok ekonomik bir yapıdadır. Mobilya zımpara makinemiz, kolay zımpara değişim özelliği ile operatör için avantaj sağlar.

 

 

Osilasyonlu Orbital Zımpara Ünitesi

Köşe Zımpara Makinesinde düz kenarların ham ve astar zımparalanmasında kullanılan sistem, osilasyonlu çalışması sayesinde ekonomik ve kaliteli zımpara yapar. Baskı şiddeti ve mesafeleri kolayca ayarlanabilir 2 adet orbital zımpara motorundan oluşan sistem, operatör için avantaj sağlar.

 

 

Disk Fırça Zımpara Ünitesi

Disk Zımpara Makinasındaki yükseklik, mesafe ve dönüş hızı ayarlanabilen fırça zımpara, kenarları ve radiuslu  köşeleri zımparalar.

 

Skoç Mop Ünitesi

İnce Zımpara Makinemizdeki yükseklik ve mesafesi ayarlanabilen mop ünitesi, kenardaki zımpara izlerini alır ve süper finish yapar. Çok kaliteli kenar yüzeyi oluşmasını sağlar.

 

 

OPSİYONEL DONANIM

 

Ekstra Bant Zımpara Ünitesi

KR KZM-5 Ahşap Zımpara Makinesinde bu ünite sürekli pahlı veya radiuslu kenarlar zımparalamak için opsiyon olarak sunulmuştur. Bazı basit kordonlarda da kullanılabilir.

 

 

Ekstra Silindirik Fırça Zımpara Ünitesi


Bazı kordonlu kapaklar için geliştirilmiş bir ünitedir.

 

IOT

Bu sistemde, sahip olduğunuz tüm KAMA Finishing Makinelerine ait çalışma ve arıza verileri anlık olarak toplanır ve kullanabilmeniz için anlamlı hale getirilir. Bu sayede makinelerinizin anlık olarak çalışma durumunun takibini yapabilir, yaşanmış olan arızaları görüntüleyebilirsiniz. Hangi kullanıcının ne kadar çalışma yaptığını ve bu çalışma esnasında yaşanan arızaları, hangi parametrelerle çalışma yaptığını, makinenizin toplam çalışma süresi ve üretim hacmini ve geçmişe dönük çalışma raporlarını detaylı inceleyebilir, istediğiniz parametreler ile filtreleme yaparak size özel raporlar alabilirsiniz. Ayrıca çeşitli bilgilendirme alarmları kurarak iş takibinizi sorunsuz yürütebilirsiniz. 

 

 

ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK İLE UZAKTAN TEKNİK SERVİS DESTEĞİ

Uzaktan teknik servis hizmetimizi çok daha hızlı ve pratik olarak sunduğumuz Vsight Remote uygulaması ile finishing makinelerimizin kullanımı esnasında oluşabilecek duraksamaların büyük oranda önüne geçiyoruz. Makine operatörünün akıllı telefon, tablet veya akıllı gözlük ile KAMA genel merkezinde yer alan teknik servis yetkilisine anlık olarak bağlanmasını, sesli ve görüntülü görüşme esnasında tespit edilen arızaya canlı görüntü üzerinden işaretlemeler ve sesli komutlar ile gerekli doğru müdahalenin yapılmasını saniyeler içinde yerine getiriyoruz.

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

Ağırlık

:

1400 Kg

Ebatlar

:

U: 4340 mm G: 1550 mm Y: 1760 mm

Elektrik Tüketimi

:

6 Kw/h

Hava Tüketimi

:

650 L/dk.

Max. Çalışma Hızı

:

15 m/dk.

Max. Ürün Yüksekliği

:

70 mm

Max. Ürün Genişliği

:

2100 mm

Max. Ürün Boyu

:

Sınırsız

Min. Ürün Yüksekliği

:

3 mm

Min. Ürün Genişliği

:

150 mm

Min. Ürün Boyu

:

150 mm

  • Kapak Kenar Zımparası için Otomatik Kenar Bant ve Disk Zımpara Makinası ile ilgileniyorum, çalışırken görme şansım var mı?

   

  Elbette! Showroomumuzda sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Ayrıca Türkiye’mizin pek çok ilinde, Dünya’nın 50 ülkesinde bizlere, makinelerimize referans olacak ve kendi çalışmalarını – tecrübelerini sizler ile sakınmadan paylaşacak kocaman bir ” Memnun Müşteri Ağımız” var.

   

   

  • KR KZM-5 Köşe Zımpara Makinasında garanti süresi ne kadar?

   

  KR KZM-5 Kenar Zımpara Makinesi için garanti süresi mekanik aksam için 2 yıl, elektronik aksam için 1 yıldır. Sonraki yıllar için kampanyalı bakım anlaşmalarımızdan faydalanabilir; 2 ad. Genel Bakım / Onarım, 2 ad. Teknik Servis Hizmeti olarak yıllık 4 ad. servis hizmeti alabilirsiniz. Sözleşmeye bağlı servis hizmetlerimiz sırasında ihtiyaç olması durumunda yedek parça taleplerinize %30 iskonto uygulanacaktır.

   

   

  • Neden Otomatik Mobilya Kenar Zımpara Makinasını tercih etmeliyim?

   

  Piyasadaki; ahşap zımpara makinası fiyatları, ağaç zımpara makinası fiyatları, bant zımpara makinası fiyatları,  elektrikli zımpara makinası fiyatları, titreşimli zımpara makinası fiyatları, zımpara makinası fiyatları ve kaliteleri karşılaştırıldığında, Ka.Ma Makine’nin fiyat – kalite performansı ile ön plana çıktığı ve rakiplerinden sıyrıldığı görülecektir.

   

   

  • Niçin Zımpara Aleti yerine KR KZM-5 Kapı Kenar Mobilya Zımpara Makinesi almalıyım?

   

  Makinelerimizin her birinin kendine has özellikleri var. Ancak KZM-5 Kenar Ahşap Zımpara Makinelerimizde; osilasyonlu orbital zımpara, disk fırça zımpara ve skoç mop ünitelerimiz ile baskı şiddetini, yükseklik ve mesafeleri, dönüş hızlarını kolayca ayarlayabilir ve düz, pahlı ve radislu kenarlarda süper finish elde edersiniz.

   

   

  • Kenar Zımpara Makinası için ne kadarlık bir toz toplayıcı kullanılıyor?

   

  KR KZM-5 Kenar Zımpara Makinemiz için 2.500 m3/sa lik toz toplama ünitesi yeterli olacaktır.

   

   

   

  • KR KZM-5 Zimpara Makinasi fiyati ne kadar?

   

  KR KZM-5 Kenar Bant Zımpara Makinası fiyatları ve İstediğiniz tüm bilgiler için, satış departmanımızdaki arkadaşlarımıza; web sitemizdeki formları doldurarak, sosyal medya hesaplarımızdan yazışarak veya direkt Şirket merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz çağrı merkezimizi arayarak veya WhatsApp üzerinden hemen detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

  BENZER MAKİNELER

  kenar-uv-surme-makinesiİ
  KR KUVM 2L KENAR UV SÜRME MAKİNESİ
  KR PM 10 PROFİL ZIMPARA MAKİNESİ
  KR FZM-1300-1 FİRÇA ZIMPARA MAKİNESİ
  KR FZM-1300-2 FİRÇA ZIMPARA MAKİNESİ
  yüzey-zimpara-makinesi
  KR YZM 1300 YÜZEY ZIMPARA MAKİNESİ