fbpx
tren

Türkiye’de Bir İlk ! Mobilya Üretiminde İnovasyon Zirvesi

mobilya üretiminde inovasyon

Türkiye’de Bir İlk ! Mobilya Üretiminde İnovasyon Zirvesi; MOBİLYA ve AĞAÇ İŞLEME MAKİNELERİNDE TÜRK PAZARININ ULAŞTIĞI TEKNOLOJİK GELİŞME DÜZEYİNİ TÜM DÜNYAYA GÖSTERMEK ÜZERE ÖNEMLİ BİR ETKİNLİĞE İMZA ATARAK, KONUSUNDA İLK KEZ GERÇEKLEŞECEK OLAN İNOVASYON ZİRVESİ ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR

WoodMach Turkey  2020 adı altında, “Mobilya Üretiminde İnovasyon ve  Akıllı Üretim Sistemleri Zirvesi” başlığı ile gerçekleşecek olan bu etkinlik, bir yandan üst düzey devlet kurumlarının yöneticileri, sivil toplum örgütlerinin başkanları ve teknolojik inovasyonlara ışık tutacak akademisyenleri bir araya getirirken, diğer yandan da başta TAMDER üyeleri olmak üzere Türkiye ve dünya pazarlarında faaliyet gösteren firmaların en yeni teknolojik atılımlarını, makine ve hatlarını sergileyeceği bir platform olacaktır.

11 – 14 Haziran 2020 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde brüt 20.000 m2’lik bir alanda, DEMOS Fuarcılık ve TAMDER işbirliği ile gerçekleştirilecek bu etkinliğe, yurt içinden ve yurtdışından (özellikle Avrupa ve Balkanlar, Körfez ülkelerinden) çok sayıda kalifiye ziyaretçi çekilmesi hedeflenmektedir.

Firmaların geldiği teknolojik düzeyin sergileneceği, “Türkiye pazarında bunlar da varmış” dedirtecek ve sektörel bir şov halinde geçecek bu inovasyon etkinliği, katılan herkese önemli bir tanıtım olanağı sağlayacaktır.

  “FARK YARATAN”, “KİMLİĞİ OLAN”, “YARATICI” firmalarımızı, en son teknolojik atılımların sergileneceği bu platforma Mobilya üretimi sektöründeki yeni gelişmeleri takip edebilmeniz adına davetlisiniz!