fbpx
tren

Satış Sonrası Teknik Servis

SATIŞ SONRASI TEKNİK SERVİS HİZMETİ

satış-sonrası-servis-hizmeti

Karabudak Makine olarak 2010 yılından günümüze, ürettiğimiz her bir teknolojinin sorunsuz ve süreklilik arz edecek şekilde üretim yapması için var gücümüzle çalışmakta, eğitimli teknik servis kadromuz ile Asya, Avrupa, Amerika ve Afrika kıtalarına kesintisiz teknik servis hizmeti sunmaktayız.

 

Tüm KAMA Makinelerinin kurulumu Teknik Destek Hizmetimiz kapsamındadır. Kurulum sırasında makinelerimiz hakkında detaylı ve uygulamalı eğitim vererek otomasyon sistemlerimizi kullanıcılarına tanıtır ve üretiminiz esnasında oluşabilecek her duruma karşı operatörlerinizin nasıl müdahalede bulunacağını öğreterek kurulumu tamamlarız. Kurulum sonrası ise; makinelerimizin kullanımı ile ilgili tüm sorunlar için Teknik Servis Hizmetimizi kullanıcılarımıza 7/24 sağlamaktayız. 

Makinelerimiz; kurulum süresinden itibaren sarf malzemeler dışında 2 yıl mekanik, 1 yıl elektronik olarak Karabudak Makine Garantisindedir.

 

TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

 

  • Satış Sonrası Teknik Destek

Makine kurulumu sonrasında, makineniz ile ilgili her türlü desteği alabileceğiniz danışma hattımızı, 7/24 arayabilir veya Vsight Uzaktan anlık teknik destek hizmetimiz ile sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

 

  • Satış Sonrası Garanti Hizmetleri

Makine kurulumundan sonra, Garanti Süresi içerisinde gelişebilecek problemler için koruma altındasınız! Kullanıcı hataları dışında oluşan tüm arızalar Karabudak Makine tarafından ücretsiz giderilir.

 

  • Bakım

Bakım hizmetleri ücretlidir. Karabudak Makine olarak sorunsuz ve duraksamadan üretim yapabilmeniz için makinenizin düzenli periyodik bakımlarını zamanında yaptırmanızı önemle tavsiye ediyoruz. Bakımsız kullanılan ve yalnızca arıza durumunda yapılan plansız bakımlar makineniz için doğru sonucu vermeyeceğinden, periyodik bakımlarınızı aksatmayınız.

 

 

  • Yedek Parça Talep

Makinenizin sarf malzemeleri dahil tüm yedek parça taleplerinizi karşılamak için buradayız. Karabudak Makine olarak teknolojilerimizin pek çok parçasını kendi bünyemizde üretiyoruz.  Kullanıcılarımıza en hızlı ve en kaliteli yedek parçayı vakit kaybetmeden teslim ediyoruz. Yedek parça talep formuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

  • Uzaktan Anlık Teknik destek Hizmeti Vsight

İster Akıllı Telefon, Tablet isterseniz akıllı gözlük ile size artırılmış gerçeklik ile anlık teknik destek hizmeti veriyor ve üretiminizin aksamadan sürmesini sağlıyoruz!

Uzaktan Anlık Teknik Destek Hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.