fbpx
tren

Karabudak Makine 2022-2023 Yılları için Sponsorluk ve Mentorluk için İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi GÖKMEN İHA Takımını Seçti!

Karabudak Makine 2022-2023 Yılları için Sponsorluk ve Mentorluk için İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi GÖKMEN İHA Takımını Seçti!  

Gökmen takımı
gökmen iha

Geleceğin parlayan yıldızları gençlerimize, her zaman yol gösterici ve destek olabilmek adına Karabudak Makine olarak her yıl sponsorluk çalışmalarımızı Mühendislik, Mekanik ve Kodlamaya yönelik; geleceğin sektörleri ile ilgili araştırmalar ve çalışmalar yapan gençlerimizi tercih ederek hem Mentorluk hem de sponsorluk yapıyoruz.

2022-2023 Yılları için gelen teklifleri değerlendiren Yönetim kurulumuz, İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi GÖKMEN İHA Takımının projelerini değerlendirerek Sponsorluk tekliflerini kabul etti.

 

 

İnsansız Hava Araçları üretim, tasarım, montaj ve yazılımlarının oluşturulması için Mühendislik Fakültesinin değerli öğrencilerinin bir araya geldiği bu organizasyonda projelerin de öğrencilerin de geleceği çok parlak!

 

 

Gelecekte tüm sektörler dolaylı olarak İnsansız Hava Araçları ile bağlantılı olacak. Bugün ülkemizin stratejik konumunun yanı sıra ürettiği İHA’lar ile Dünya’da öncü ülkeler arasında olmasının da yegâne sebeplerinden biri İnsansız Hava Araçlarının ARGE çalışmalarına bugüne dek verilen değerdir.

 

 

GÖKMEN Takımı İnsansız Hava Araçları üretiminin yanı sıra bu araçlara katma değer sağlayacak birçok yenilikçi proje ile ön plana çıkıyor. Tüm bu projelerini hayata geçirirken Karabudak Makine olarak hem eğitim hem de kaynak desteği sağlıyor;

 

 

Geleceğin Gençlerini Yarına Hazırlıyoruz.

 

Şimdi daha fazla bilgi alın: 

Gökmen Takımı