fbpx
tren

Karabudak Makine 11 Yaşında!

31.05.2021
677

KARABUDAK MAKİNE 11 YAŞINDA!

kama 11 yaşında

KARABUDAK MAKİNE 11 YAŞINDA

 

Karabudak Makine olarak kurulduğumuz günden itibaren Ağaç İşleme Makineleri Finishing kategorisinde, Mobilya üretiminde Zımpara, Boyama ve Boya kurutma teknolojilerimizi 11 Yıldır müşterilerimizin talepleri doğrultusunda geliştirerek hizmete sunuyoruz.


Bugün KA·MA olarak 11. Yılımızda geliştirdiğimiz yüksek teknolojili makinelerimiz sayesinde Otomatik Mobilya Boyama Makineleri kategorisinde en çok tercih edilen marka olabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

karabudak makine

Gerçekleştirdiğimiz AR-GE çalışmalarımız ile 11. Yılımızda CEVVAL otomatik boya makinemizi kullanıcılarımızın beğenilerine sunduk. Boya kullanımı konusunda ultra tasarruflu CEVVAL Otomatik Boya Makinemiz kurulum, kullanım ve teknik destek konusunda sahip olduğu özellikler ile yılın en pratik Ağaç İşleme Makinesi olmaya şimdiden aday oldu.

 

Önceki teknolojimiz BM 1700 Otomatik Sprey Makinemizden esinlenerek yapılan geliştirmeler sonucunda dönemimizin ustalık eseri olarak tanımladığımız Cevval Otomatik Boya makinemiz Kuruluşumuzun 11. Yılında müşterilerimize birçok opsiyonel özelliğiyle sunularak her ihtiyacı karşılaması hedeflenmiş ve bunu başarmıştır.

Makinemiz hakkındaki detaylı bilgilere ulaşabilmek için buraya tıklayınız.

 

Artan talebe, doğru ve zamanında yanıt verebilmek adına yıl başında kurduğumuz yeni üretim tesisimiz ile üretim hacmimizi kısa vadede 5 katına çıkarmayı başardık. AR-GE, Üretim ve Montaj hatlarımızın her birini birbirinden bağımsız bölümlere geçirirken, entegrasyonu ve seri üretimi başarılı bir şekilde sürdürüyoruz. Bu anlamda uzun vadede üretim kapasitemizi öncekine kıyasla 10 katına çıkarmayı hedefliyoruz.

 

Gelişen Ülke ekonomimiz ve buna bağlı makine talebinde bulunan üreticilerimizin sayısının her geçen gün artması; bizleri hem üretim kapasitesini artırmaya hem de bölgelere yönelik makine opsiyonları oluşturmaya zorlamıştır.

 

Makine satın alan müşterilerimizin bulundukları bölgelerin iklim koşulları, çalışma prensipleri ve ürettikleri projeleri önceden belirleyip tüm makinelerimizi değişen beklentileri karşılayacak şekilde tasarlıyoruz. Karabudak Makine’nin 11 yıldır tercih ediliyor olmasının bir diğer sebebi de her müşteriye uyarlanabilir opsiyonlara sahip teknolojiler üretiyor olmasıdır.

 

Yeni üretim Tesisimiz ve Yeni Teknolojilerimiz ile 11. Yılımızda yanımızda olan tüm iş ortaklarımız ve müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Nice on birinci senelere!

Call Now Button