tren

“XYLEXPO” AVRUPA’NIN EN KAPSAMLI AHŞAP İŞLEME TEKNOLOJİLERİ FUARINA DAVETLİSİNİZ!

XYLEXPO 2022: AVRUPA’NIN EN KAPSAMLI AHŞAP İŞLEME TEKNOLOJİLERİ FUARINA DAVETLİSİNİZ!

xylexpo 2022

AVRUPA’NIN EN KAPSAMLI AHŞAP İŞLEME TEKNOLOJİLERİ FUARINA DAVETLİSİNİZ!

 

Uzun bir aradan sonra İtalya’da gerçekleşecek olan XLYEXPO Ahşap İşleme Teknolojileri Fuarı bu yıl sektör temsilcilerine, profesyonellere ve meraklılara kapılarını açıyor!

 

 

Dünya’nın sayılı ve önde gelen Ahşap İşleme Teknolojileri fuarlarından olan Xlyexpo, özellikle yenilikçi yerleşim planıyla ziyaretçilerine ilgilendikleri teknolojileri bir alanda sunabiliyor. Bu da hem katılımcılar hem de ziyaretçileri için daha verimli bir fuar deneyimi sağlıyor.Her iki yılda bir düzenlenen XLYEXPO geçtiğimiz yıllarda Covid-19 pandemisi nedeniyle 2 defa tarih değiştirmiş ve son olarak 12-15 Ekim 2022 tarihleri arasında organizasyonun gerçekleşeceğini duyurmuştu.

 

 

Pandeminin etkisini yitirmesi ile sektörün uzun zamandır beklediği bu organizasyon bu yıl Ekim ayında ziyaretçileriyle buluşacak ve bizler de Finishing teknolojilerimiz ile bu organizasyonda yerimizi alacağız.Kapanma dönemlerinde gerçekleştirdiğimiz birçok yenilik ve inovasyonu ziyaretçilerimize sunmak için sabırsızlanıyoruz.

 

 

12 Ekim’de başlayacak olan XLYEXPO Uluslararası Ahşap İşleme Teknolojileri fuarında Salon 24 Stant B40’da sizleri bekliyor olacağız.

 Fuar ziyaretçi bileti için aşağıdaki linke tıklayınız.

 

 

Online Bilet için tıklayınız

 

xylexpo
ETİKETLER: ,
Call Now Button