tren

XLYEXPO 2020 ERTELENDİ

XLYEXPO-ertelendi

27.  ULUSLARARASI MOBİLYA ENDÜSTRİSİ İÇİN AĞAÇ İŞLEME TEKNOLOJİSİ VE BİLEŞENLERİ  FUARI 

26-29 Mayıs 2020 – fieramilano Rho, Italy

 

XLYEXPO  2020  ERTELENDİ!

26-29 Mayısta yapılması planlanan fuar Covid-19’un öngörülemeyen gelişimi ve diğer fuarların devam eden takvimlerine bağlı olarak senenin 2. yarısında daha sonra belirlenecek bir tarihe ertelendi.

 

Acimall ve Fuar’ın Başkanı Lorenzo Primultini, Yönetim Kurulu toplantısının sonunda yaptığı açıklamada “Durumun normale döneceğini umarak elimizden geldiğince bekledik”dedi. ” Mayıs ayı sonuna kadar korona virüs etkilerinin şu an ki boyutta olmayacağını umuyoruz, ancak ne yazık ki bu acil durumun küresel ölçekte ne zaman sona ereceğini söyleyemeyiz ve en önemlisi, ahşap ve mobilya teknolojisi endüstrisi ile tedarik zincirleri üzerindeki etkisini tahmin edemeyiz.”

 

Bu nedenle, mevcut şartlar altında sorumlu davranıp halk sağlığını korumayı önceleyerek, katılımcılar ve ziyaretçiler, ahşap teknolojisi endüstrisinin çift sayılı yıllarda gerçekleştirilen bu en önemli fuarına katılımlarını planlayabilecektir.

 

Primultini, “Şirketler için en kötü düşman belirsizliktir ve şu anda gördüğümüz olumsuz durum, bizi tüm sektörün çıkarına olmak üzere bu zor kararı almaya itti.” dedi.

 

 

ETİKETLER:
Call Now Button