tren

TÜYAP WOODTECH 35. ULUSLARARASI AĞAÇ İŞLEME TEKNOLOJİLERİ FUARINA DAVETLİSİNİZ!

TÜYAP WOODTECH 35. ULUSLARARASI AĞAÇ İŞLEME TEKNOLOJİLERİ FUARINA DAVETLİSİNİZ!

woodtech 2022

Bu yıl 35.’si düzenlenecek olan Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar ve El Aletleri fuarı Tüyap Beylikdüzü’nde 22 – 26 Ekim 2022 tarihlerinde gerçekleşecek.Her yıl olduğu gibi 1. Salonda tüm teknolojilerimiz ile ziyaretçilerimiz ile buluşacağımız bu organizasyonda sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.

 

Yeni nesil Görüntü İşleme Teknolojisine sahip Yüzey Zımpara makinelerimiz, Pürüzsüz Kenar Zımpara Makinelerimiz, Boya geri Dönüşümlü Otomatik Sprey Makinelerimiz ve birçok yardımcı makine ve ekipmanlarımız ile tam kadro katılacağımız bu sunumda yine en çok ziyaret edilen stant olmayı hedefliyoruz.

 

Geçtiğimiz yıl yerli ve yabancı 1000’den fazla ziyaretçi ağırladığımız 400 m²’nin üzerindeki standımızda canlı müzik dinletisi, demo çalışmaları, üretim kapasitesini artırmak isteyen ziyaretçilerimize ve yeni kurulum yapacak yatırımcılara anahtar teslim Finishing tesisleri kurulumu yapmak için sizleri bekliyoruz.

 

Bu organizasyonda üretimini gerçekleştirdiğimiz 1000. Makinemiz CEVVAL Çift Salınım Kollu Otomatik Mobilya Boya Makinemiz ve Hassas Görüntü İşleme Teknolojisine Sahip KR YZM 1300 Yüzey Zımpara Makinemiz ayrıca göz dolduracak.

 

Online Bilet için Tıklayınız

Call Now Button