tren

WoodTech 2021 34. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri Fuarına Davetlisiniz

WoodTech 2021 34. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri Fuarına Davetlisiniz !

woodtech 2021

Karabudak Makine 9-13 Ekim 2021 tarihleri arasında Tüyap İstanbul’da düzenlenecek olan 34. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri ve Kesici takımlar, El Aletleri fuarında her yıl olduğu gibi bu yıl da ziyaretçileriyle buluşacak!

 

Pandemi sürecinde duraksamadan çalışmalarımızı sürdürerek AR-GE çalışmalarımızı hızlandırdık. Yeni nesil Mobilya Finishing Makinelerimizin tamamını bu süreçte çok daha kullanışlı ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yeniden şekillendirdik.

 

Yeni nesil Otomatik Panel Boyama Makinemiz KR BM CEVVAL başta olmak üzere; zenginleştirilmiş yazılımlarıyla otomasyon sistemlerini çok daha kullanışlı ve kolay hale getirdiğimiz Ağaç İşleme Makinelerimiz artık çok daha ekonomik ve yüksek teknolojiye sahip!

 

2021 Yılında müşterilerimizin, markamız ve makinelerimize olan güveni ile satış rekorları kırıyoruz. Artan talebe zamanında karşılık verebilmek adına 14000 m² kapalı alana sahip yeni üretim tesisimizde hizmet vermeye başladık ve hız kesmeden üretim ve geliştirme programlarımızı sürdürüyoruz.

 

 

woodtech- yerleşim-krokisi

Tüm bu yeniliklerimizi ve teknolojilerimizi yakından görmek isteyen ziyaretçilerimizi 9-13 Ekim 2021 tarihinde İSTANBUL TÜYAP’da düzenlenecek WoodTECH Uluslararası Ağaç Makineleri fuarında Salon’da 131/A nolu standımıza bekliyoruz.

 

 

Online davetiyenizi : 

www.woodtechistanbul.com adresinden temin edebilir veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ETİKETLER:
Call Now Button