Bu yılın ilk fuarı olan WoodTech 2020 Ağaç İşleme Makineleri Fuarında Yeni Teknolojilerimizi Tanıttık!

Bu yılın ilk fuarı olan WoodTech 2020 Ağaç İşleme Makineleri Fuarında Yeni Teknolojilerimizi Tanıttık!


woodtech kama
Woodtech İstanbul

 

10 – 14 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleşen 33. Tüyap WoodTech Ağaç İşleme Makineleri Fuarında Karabudak Makine olarak yeni teknolojilerimiz yoğun ilgi gördü!

 

Standımız, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da ziyaretçilerin en fazla ilgi gösterdiği alanlardan biri oldu. “CEVVAL” adlı yeni Boyama Teknolojimiz ve %100 yerli, yeni nesil Yüksek Basınçlı Boya Pompamızı fuarın ziyaretçilerine tanıttık.

 

 

 

“Cevval” Yeni Nesil 2 Salınım Kollu Boya Makinemiz; bu yıl ilk kez WoodTech Ağaç İşleme Makineleri Fuarında kullanıcıların beğenisine sunuldu ve tam not aldı. Daha tanıtımının yapıldığı ilk günden, ürettiğimiz ilk  “Cevval”in ihracatının gerçekleşmesi bizi gururlandırdı. Püskürtme Boya Makinemiz Mobilya Boyama, Kapı Boyama, Kapak Boyama, Metal Boyama ve Fibercement Boyama gibi birçok alanda kullanılabiliyor. Ve aldığımız siparişler gösteriyor ki Otomatik Boya Makinemiz, mobilya üreticileri tarafından en fazla tercih edilen ve talep gören makinemiz olmaya aday.

Cevval boyama makinesi

 

Bu yıl lansmanını gerçekleştirdiğimiz diğer ürünümüz %100 Yerli Yüksek Basınçlı Boya Pompamız. Yerli üretim konusundaki hassasiyetimizi ve AR-GE çalışmalarımızın verimliliğini kanıtlayan Boya Püskürtme Pompamız, rakiplerine göre benzersiz fiyat/performans dengesine sahip. Yeni Nesil Boya Pompamız hem her marka-model otomatik boyama makineleri ile hem de manuel kullanılabiliyor. Tüm ihtiyaçlara cevap verecek özellikleri, onu takipçilerimizin ilgi odağı haline getirdi.

 

 

Yıl sonuna kadar yeni nesil teknolojilerimizi Türkiye geneli tüm portföyümüze tanıtabilmek amacıyla, çalışmalarımızı hızlandırdık. Koronavirüs (Covid-19) Pandemi sürecinin gerektirdiği tüm önlemlerin alındığı bir “Open House” düzenlemek için kolları sıvadık.

 

 

Ülkece içinde bulunduğumuz şartlar göz önüne alındığında, beklenenden yüksek ziyaretçi aldığımız standımızda, misafirlerimizin Sprey Boyama ve Zımpara Makinelerimize olan ilgisine minnettarız. Yeniden görüşmek dileğiyle…

woodtech tuyap kama
kasis-pompa
woodtech2020
woodtech kama standi