fbpx
tren

WoodTECH 2019 Fuarında KR BM 1000 Boya Makinemiz Yoğun İlgi Gördü

21.08.2020
694
woodtech-fuari

WOODTECH 2019’DA EN FAZLA İLGİ GÖREN MAKİNEMİZ BM 1000 BOYA MAKİNESİ OLDU!

Bu yıl Tüyap WoodTECH 2019 Ağaç İşleme Makineleri fuarında geçtiğimiz yıllara kıyasla en fazla ziyaretçi ağırladığımız organizasyon oldu. Ziyaretçilerimizin en fazla ilgilendiği makinelerimizden biri de KR BM 1000 Otomatik Boya Makinemiz; fuar süresince sürekli boya atım uygulaması yaparak meraklılarının beğenilerine sunuldu. Konuklarımızdan tam not alan makinemiz için birçok yerli ve yabancı ziyaretçi tarafından yeni sipariş verildi. 


İKİ FARKLI BM 1000 !

Bu yıl WoodTECH’de 2 farklı BM 1000 ile ziyaretçilerimizin karşısına çıktık. Yeni Opsiyonel donanımlara sahip BM 1000; Kazıyıcı ünitesi ile %30 Boya tasarruf imkanı sağlıyor. Aynı zamanda Sulu filtrasyon gibi birçok opsiyonel özelliklerle donanmış makinemiz ile ziyaretçilerimiz tüm opsiyonları bir arada görerek test etme imkanına sahip oldular. 

2019-woodtech-fuari
kapak-boyama-makinesi

FUAR SÜRESİNCE SÜREKLİ AKTİF MAKİNELER !

WoodTECH 2019 Boyunca makinelerimiz sürekli aktif olarak demo uygulamalarını sürdürdüler. KR BM 1000 ile hem ziyaretçilerimizin getirdiği örnekleri hem de düz ve oymalı birçok farklı ahşap parçaları boyayarak adeta bir şov gerçekleştirdik.

 

 

TAM BİR DENEYİM ! 

Makinelerimizin ilk çalıştırılması, uygun ayarların yapılması ve ürünün makineye girişi ile boyanarak teslim alınmasına kadar hiçbir detay atlanmadan her bir adımı inceleyerek tanıma imkanı bulan konuklarımız; “Bu demo sayesinde akıllarında hiçbir soru işareti kalmadığını” ileterek memnuniyetlerini dile getirdi.

 

 

SU BAZLI BOYADA HIGH GLOSS!

Fuar alanı kurallarına göre fuar süresince yapılan çalışmalarda su bazlı boya dışında boya kullanılması yasaklanıyor. Biz de fuar süresince su bazlı boya kullanarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. KR BM 1000 Otomatik Sprey makinemiz Su bazlı boya kullanımında bile High Gloss görünüm elde ederek sınıfında lider olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu!

 

 

KR BM 1000 

 

mobilya-boyama
ahsap-boyama
kr-bm-1000-otomatik-boya-makinesi
Call Now Button