fbpx
tren

WOODIST (2021) FUARINDAYIZ!

WOODIST FUARINDA YER ALACAK 1. TAMDER WOODMACH MOBİLYA ÜRETİMİNDE İNOVASYON VE AKILLI ÜRETİM SİSTEMLERİ ZİRVESİNDE BULUŞALIM!

woodtech woodist

Hemen her sektörde olduğu gibi mobilya üretim makineleri de gelişen teknolojiye ayak uyduruyor. Türkiye’nin mobilya boya, zımpara ve boya kurutma makineleri üreticisi Karabudak Makine olarak AR-GE çalışmalarımızı hız kesmeden, hem piyasanın beklentilerini araştırarak hem de kullanıcıların geri bildirimlerinden esinlenerek İnovatif makineler üretmeyi sürdürüyoruz.


Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneği’nin (TAMDER) pandemi koşulları nedeniyle ertelediği WoodMach Zirvesi bu yıl WOODIST Fuarında yerini alıyor.

WOODIST sektörün beklentilerini karşılayan bir fuar organizasyonu olmakla birlikte etkinliğin tam ortasında yerini alan WoodMach Zirve alanı da katılımcılar için makinelerinin İnovatif yönlerini sunabilecek bir imkan tanıyor.


Ziyaretçiler için oldukça verimli geçecek bu organizasyonda yerli üreticilerin ve Türk Ağaç İşleme Makine Sanayisinin bugün geldiği son noktayı hep birlikte tecrübe edeceğiz.


Karabudak Makine’nin ileri teknoloji makinelerini yakından incelemek ve Ağaç İşleme Makinelerinin bugün geldiği noktayı deneyimlemek adına sizleri İstanbul Dünya Ticaret Merkezinde 1-4 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek bu etkinliğe bekliyoruz.


1-4 EYLÜL 2021

İDTM (İstanbul Dünya Ticaret Merkezi)
Salon 7

Etkinlik davetiyesi için tıklayın.