fbpx
tren

TRDEKOR TASARIM VE MOBİLYA

30.06.2020
1.260

 Karabudak Makine KA.MA olarak Müşterilerimiz ile Başarı Hikayeleri kapsamında yaptığımız görüşmelerden başka bir örnek…

 

mobilya-boyama

TRDEKOR TASARIM VE MOBİLYA firma sahibi Sn. Tayfur Çimendir ile görüştük…


Bizi firmanız ve faaliyetleriniz hakkında bilgilendirir misiniz?

“TRDEKOR olarak; ev, ofis, mağaza ve otel gibi alanların A’dan Z’ye tüm mobilya dekorasyon tasarım ve uygulamalarını yapmaktayız. Gerek seçkin projelerde gerek bireysel müşteri taleplerinde AB Normlarına uygun malzemeler kullanarak, müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni doğrultusunda beklentilerine en iyi şekilde cevap vererek yüksek kaliteden ödün vermeden hizmet sunuyoruz.”

mobilya-boyama

Karabudak Makine ile nasıl tanıştınız?

“Modern teknoloji ve çağdaş üretim teknikleri ile üretim yapabilmek hedeflerimizden biriydi. Çok seçkin projelerde, kaliteden ödün vermeden çalışarak, istikrarlı yatırımlarla kapasitemizi artırıyoruz.Bu aşamada KA.MA Makine ile tanıştık. Üretim çeşitliliğimize çok uygun makine yapısı, IOT sistemleri sayesinde iş süreçlerimizin standardizasyon ve verimliliğini kontrol edip çeşitli raporlar  alabilmemiz ve Vsight Uzaktan Teknik Destek Hizmetleri ile de      anlık oluşan sorunlara, tespit edilen arızalara uzaktan çok hızlı ve kolayca çözüm bulabilmemiz bizim için büyük avantajdı.”

“KR BM-1700 Otomatik Boyama Makineniz ile sadece yüksek kaliteli üretim hedeflerimizi hayata geçirebilmek için gereken donanıma ve altyapıya sahip olmadık, aynı zamanda ticari etik değerlerimizi, iş güvenliği ve çevre politikası ile ilgili prensiplerimizi de paylaşan bir çözüm ortağı kazanmış olduk.”

mutfak-dolabi-boyama

“TRDEKOR olarak; mobilya tasarımı ve uygulamaları konusunda deneyim ve potansiyelimiz gün be gün artıyor. Kazandığımız başarıları dış piyasaya taşıma hedefimizi daima koruyoruz. Alanında tecrübeli, uzman ekibimizle müşterilerimize özenli hizmet sunmaya devam edeceğiz.

 

 

TRDEKOR

 

KR BM 1700 OTOMATİK SPREY MAKİNESİ

Call Now Button