fbpx
tren

SZR VIN NAMESTAJ

vin-namestaj

SIRBİSTAN’dan müşterimiz  SZR VIN NAMESTAJ firması yetkilisi Mr. Nenad Nastic  ile görüştük…

 Bize VIN Mobilya hakkında bilgi verebilir misiniz?

 “2005 yılında sehpa üretimi yapmak üzere kurulmuş küçük bir aile şirketiyiz. Eski Yugoslavya Cumhuriyetlerinde de yani Bosna-Hersek, Hırvatistan, Makedonya, Karadağ, Slovenya ve Kosova’da da tanınıyoruz.”

sehpa-boyama

Karabudak Makine ile nasıl tanıştınız?

 “Firmamızın kapasitesini artırmak istiyor ama ürettiğimiz sehpaların boyanmasında bile yavaş kalıyorduk. Verimliliğimizi yükseltecek, modern, hızlı, kaliteli makinelere ihtiyacımız vardı. 

 

Fiyat/Performans araştırması yapıyor, uluslararası fuarları takip ediyorduk. Sizi böylece tanıdık. Web sitenizi sıkı bir incelemeden sonra bir karar aldık.  Büyük bir adım atacak ve gerçekten iyi bir sistem kuracaktık. Sonrasında Sırbistan Ana Bayiniz Interholz Balkan’a ulaştık ve satın alma sürecini başlattık.”

Hangi makinelerimizi almaya karar verdiniz?

 

“2019 senesinde sizden otomatik boyama makineniz KR BM-1700, UV Kurutma Hattınız KR UVKH-24 ve Kenar Zımpara Makineniz KR KZM-5 ‘i aldık.”

               

Ürünlerimiz ve Teknik Servis Hizmetlerimiz ile ilgili yorumlarınız nelerdir?

 “Öncelikle kenar zımpara makineniz KR KZM-5 sehpalarımızın pahlı ve radiuslu kenarlarını zımparalamak, köşelerde kullanabilmek, süper finish yapabilmek için mükemmeldi.  KR BM-1700 zaten sektörümüzde kendini tüm kullanıcılarına kanıtlamış, ahşap, cam, plastik, metal, fibersement vb. ürünlerin çok hızlı, kaliteli ve ekonomik boyanmasında bir numara makineydi. Bu kalite ve hıza uyum sağlayacak, geride kalmayacak bir kurutma hattına olan ihtiyacımızı da yeni nesil KR UVKH-24 karşıladı.”

 

ahsap-zimparalama
sehpa-boyama-zimparalama

“Bugün artık sehpalarımızı Avrupa Birliği ülkelerine de satıyor, artan kapasitemizi pek çok mobilya, kapı, dolap
üreticisi firmaya da fason hizmet vererek değerlendiriyoruz.”

 

 

“Bu
zamana kadar hiçbir talebimizde bizi yarı yolda bırakmayan, bilgili ve
tecrübeli teknik  servis kadrosu ile aldığımız kesintisiz destek
için Karabudak Makine KA.MA’ya teşekkür ediyoruz.”

 

vın namastej