fbpx
tren

NATURAL MOBİLYA DEK. İNŞ. YAPI ÜRN. LTD. ŞTİ.

30.06.2020
1.367
naturel-mobilya-dekor

NATURAL MOBİLYA DEK. İNŞ. YAPI ÜRÜ. NAK. TURZ. OTO. MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 

Karabudak Makine KA.MA olarak Müşterilerimiz ile Başarı Hikayeleri kapsamında görüşmeler yaptık.

NaturalDecor Satış Müdürü Sn. Yalçın Cebar ile görüştük…

 

 Firmanız ve faaliyetleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?

 

“Sektöründe öncü olan firmamız 1999 yılında faaliyete başlamıştır. Tüketici beklentileri doğrultusunda önce Santorini Mutfak, 2006 yılında da Evo Banyo ve Pieno Door markalarını da bünyemize katarak yolumuza devam ettik.”

dolap-kapi-boyama

Bize Fabrikanızı ve Showroom’unuzu tanıtır mısınız?

 

“Natural Decor olarak, kaliteli ham madde ile özgün ve işlevsel tasarımlarımızı hayata geçirebilmek için 15000 m2’lik fabrika alanımız ve Çekmeköy’de 16 mutfak, 10 banyo, 34 kapı ve ray dolapların teşhirine uygun, büyük bir showroomumuz var.  Müşteri taleplerine ve trendlere göre sürekli yenilemekteyiz.”

kapi-boyama

Türkiye’de sektörde sayılı bulunan bir makine ve ekipman parkuruna sahip olduğunuzu biliyoruz.  

Hangi KA.MA makinelerini kullanıyorsunuz?

“Evet, yeni nesil teknoloji makine ve ekipmanlara olan merakımız sektörde biliniyor. Modası geçmiş altyapıları, makineleri kullanarak amaçlarımıza ulaşamayız. İşletmemizin verimliliğini artıran, kendini ispatlamış makinelere ihtiyacımız vardı. Bu noktada kurumsal ve güvenilir yapısıyla, çözüm odaklı yaklaşımıyla fark yaratan Karabudak Makine’ye ulaştık. Bize özel tasarlayıp, projelendirdiğiniz Basınç Kontrollü Kabinler Kompleksi içinde zımpara kabinleri ve su perdeli boya atım kabinleri var. KR FZM-1300/2  Zımpara Makinenizi, KR BM-1700 Sulu Sistemli Otomatik Sprey Makinenizi kullanıyoruz.”

 

 

 

 Makinelerimiz ve Teknik Destek Hizmetlerimiz için yorumlarınız nelerdir?

 

 “En son teknolojilerle ürettiğiniz yenilikçi, kaliteli ve iddialı makineleriniz, bir işyerinin olanaklarını nasıl artırdığını görmemize sebep oldu.  Makine ve üretim izlenebilirliğini gerçekleştirilebilmesi, tüm süreç ve verilerin istendiğinde raporlanabilmesi ile KA.MA Makine hayatımızı kolaylaştırdı.”

 

“Bizim için makine tedarikçisi firmanın sadece satış öncesinde değil, satış sonrasında da güvenilir bir destek sağlaması da çok önemliydi. Bu komplekste karar kılmamızı etkileyen unsurlardan biri de KA.MA’nın sunduğu mükemmel teknik destek hizmeti oldu. Bilgili ve tecrübeli teknik servis kadrosu ile sorunsuz bir kurulum süreci yaşadık. Personellerimizin eğitimi konusundaki yaklaşımları ile de firmamızın sadece proje ortağı değil desteği de olmaları ile güvenilirliklerini kanıtlamışlardır. İleride hangi yeni makineleri almak istediğimizi artık çok iyi biliyor, farklı projelerde de KA.MA ile iş birliğimizi sürdürmeyi arzuluyoruz.”

 

Natural Decor kaliteli üretim anlayışı, yeni nesil teknolojisi ve son trend tasarımları ile tüketici memnuniyeti doğrultusunda geleceğe sağlam adımlarla ilerlemektedir.

 

Naturel Decor

Call Now Button