fbpx
tren

Ligna Hannover 2023 Fuarındayız!

LIGNA 2023(HANNOVER) FUARINDAYIZ!

Ligna Fuar 2023
Yüzey zımpara makinesi

Ağaç İşleme Makineleri sektörünün yakından takip ettiği Avrupa’nın en büyük fuarı olan Ligna 2023 Hannover Messe fuarındayız!

 

Sektörümüzün en iyi organizasyonlarından biri olan Ligna fuarı en son 2019 yılında gerçekleşmiş, ortaya çıkan Covid-19 pandemisi nedeniyle 2 defa ertelenmek durumunda kalmıştı.Gerçekleştirilen zirveler ve söyleyişiler ile ziyaretçilerine Ağaç İşleme Sektörünün tüm yeniliklerini iliklerine kadar hissettiren bu organizasyon, bu yıl kaldırılan pandemi önlemleri neticesinde gerçekleşiyor.

 

Tüm Avrupa ve Asya’dan yoğun ziyaretçinin önemle beklediği bu fuarda aradan geçen 4 yılda Karabudak Makine olarak hayata geçirdiğimiz yeni teknolojilerimiz ile ziyaretçilerimizin karşısında olacağız.

 

Görüntü işleme teknolojisine sahip Dünya’da tek olma unvanına sahip KR YZM 1300 Yüzey Zımpara Makinemiz bu fuarda göz dolduracak!

Bu yıl Lansmanını bu organizasyonda gerçekleştireceğimiz KBOTIC Robotik Sprey makinemiz fuarın en dikkat çeken makinesi olacak.


Gerçekleştirdiğimiz AR-GE çalışmalarımız ile tüm Finishing makinelerimizi daha inovatif ve pratik hale getirirken birçok yeni özellikler ile donattık. Tüm bunların yanı sıra artık yapay zekaya sahip makinelerimiz; iş parçasının görüntüsünü işleyerek, ihtiyacı olan uygulamayı yapıyor, hem zaman hem de sarf malzemeden tasarruf edilmesini sağlıyor.


Geliştirdiğimiz tüm yeni teknolojiler, yeni makinelerimiz ve Karabudak Makine kalitesiyle bu yıl tüm ziyaretçilerimizi Ligna 2023 Fuarında 15 – 19 Mayıs 2023 tarihlerinde Salon 17, Stand B46’da bekliyoruz.

kbotic