fbpx
tren

LESDREVMASH 19 – 22 Ekim 2020 Moskova, RUSYA 18. Uluslararası Ağaç İşleme Endüstrisi Fuarı

lesdremash-agac-isleme-fuari

LESDREVMASH 18.Uluslararası Ağaç İşleme, Mobilya, Kereste, Selüloz ve Kağıt Endüstrileri için Makine, Ekipman ve Alet Fuarı  

19 – 22 Ekim  2020  Moskova, RUSYA 

 

 

 Expocenter tarafından organize edilen fuara Avrupa Ağaç İşleme Makineleri Üreticileri Federasyonu EUMABOIS de destek veriyor. Uzun vadeli iş birliği için imzaladıkları sözleşme ile Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Finlandiya, Fransa, Almanya, İtalya, Polonya, Portekiz, Rusya, Slovakya, İspanya, İsviçre ve Türkiye’den, ağaç ve ağaç işleme makineleri sektörünün önde gelen üreticilerine Rusya’da iş geliştirmeleri ve yeni ortaklıklar için ortam sağlıyor.

 

Rus Ağaç İşleme Pazarında başarının anahtarı olan LESDREVMASH Fuarı 2019 yılında 27 ülkeden 372 katılımcı, 12.390 ziyaretçi, 30.000 m2 fuar alanı ve 766 ton ileri teknoloji makine ile gerçekleşti. Bağımsız Denetçi Raporlarına göre, fuar katılımcılarının %81’i düzenli olarak LESDREVMASH’e katılıyor.

 

 

lesdremash-agac-isleme-mobilya-kereste-seluloz-kagit-endustrileri-ekipmanlari-alet-fuari
mobilya-kereste-seluloz-kagit-endustrileri-ekipmanlari-alet-fuari-lesdrevmash

Fuarların en önemli işlevlerinden biri de Basın ile ilişkileri sağlamasıdır. Expocentre, birçok tanınmış yayınevi, gazete, reklam ajansı, sektörel dergi, radyo istasyonu ve TV kanalı ile yakın ilişki içindedir. Bu kurumlar akredite olan yaklaşık 500 gazeteci ile fuarın sergilerini, katılımcıları, etkinlikleri, brifing ve sunumları takip edip duyurmaktadırlar.

mobilya-kereste-seluloz-kagit-endustrileri-ekipmanlari-alet-fuari

Rus Hükümeti özel önem verdiği Ahşap Endüstrisi için yeni bir kalkınma programı kabul etti.  Sanayinin ülke ekonomisine katkısı ve rekabet gücünü artırmak için 2030 yılına kadar yeni yatırımları ve iş gücü artışını destekleyeceğini açıkladı. Bütün bu bilgiler ışığında LESDREVMASH’in Ağaç ve Ağaç İşleme Makineleri sektörü için öneminin daha da artacağını öngörmek yanlış olmayacaktır.

 

Fuar’a hangi makinelerimiz ile katılacağımızı ve stant bilgilerimizi ilerleyen günlerde paylaşacağız…

 

 

 

Kayıt ve online davetiye için: www.lesdrevmash-expo.ru