fbpx
tren

KOZELİNE AHŞAP

30.06.2020
1.165
ahsap-isleme

KOZELİNE AHŞAP

 

KOZELİNE AHŞAP Fabrika Müdürü Fatih Kayhan ile yaptığımız görüşmeden;

 “1993 yılında kurulan firmamız, 2004 yılında Kozeline markasını alarak yoluna hızla devam etti. Kapı, mutfak, banyo, portmanto üretiyoruz.”

“2012 yılında İstanbul Ümraniye’deki yerimizi, showroom ve mimari kadromuz ile satış elemanlarımızın ofisleri olarak bırakıp Düzce’de satın aldığımız fabrikamıza geçtik. Karabudak Makine ile bu aşamada tanıştık. Geniş ve deneyimli uzman kadrosu farklı ihtiyaçlarımıza yönelik çözümleri bulmamızda bize çok yardımcı oldu. Üretim hedeflerimizi hayata geçirebilmek için gereken makine yatırımlarımızı, KA.MA Makine’nin gerçekleştirdiği çok sayıda projeden edindiği bilgi birikimi ve tecrübeli mühendisleriyle sunduğu çözümler ile tamamladık.”

  

“Makinelerin kullanılmaya başlama süreci de sorunsuz işledi. Karabudak firmasının yetkin teknik servis kadrosu ve verdikleri eğitimler sayesinde hemen çalışmaya başlayabildik. Üretimdeki verimliliğimizin artmasıyla toplu işlerde, büyük inşaat projelerinde yer almaya başladık.”

           

“Kozeline Home Design S.R.L. adıyla kurduğumuz diğer firmamız ile Avrupa Pazarından sonra Mısır’da partnerimiz Lotus Cleopatra ile uluslararası rekabete adım attık. Üstün işçilik ve hammadde titizliğimiz sayesinde çok kısa sürede Ortadoğu ve Avrupa’dan sonra Afrika’ya da güçlü bir giriş yaptık. Dünya’nın sayılı görsel güzelliklerinden Zuma Kayası’nın bulunduğu Nijerya’da pek çok askeri projede tecrübemizi konuşturarak, inovatif uygulamalar geliştirdik.

mobilya-boyama

 “Türkiye’de bilinen pek çok firmanın tercih ettiği yüksek kaliteli modern makineleri, avantajlı fiyatları, kesintisiz müşteri desteği ile KA.MA sektörümüzde lider çözüm konumunda olduğunu kanıtladı.” Sınırsız tasarımları ile sadece ihtiyaca cevap veren değil aynı zamanda yaşam tarzlarımızı da yansıtan yüksek kaliteli ürünler sunan Kozeline Ahşap’a hakkımızdaki güzel yorumları için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.


Kozeline Ahşap

Call Now Button