KARABUDAK MAKİNE YENİ İNOVASYON ÜSSÜNE TAŞINDI!

Videoyu oynat

KARABUDAK MAKİNE YENİ İNOVASYON ÜSSÜNE TAŞINDI!


Gelişen teknolojimiz ve artan talebi karşılayabilmek adına uzun zamandır planlanan yeni üretim tesisimiz ile sektörümüze daha yüksek kapasite ile hizmet vermeye başladık.

 

Türkiye’de Ağaç İşleme Makineleri Sektöründe Boyama, Zımparalama ve Boya Kurutma teknolojilerinde en fazla tercih edilen marka olan Karabudak Makine olarak;

 

AR-GE çalışmalarımızı çok daha geniş bir sistematiğe oturtmak adına; KAMA LAB’ı hayata geçirdik. Artık makinelerimizin en küçük parçasından, yazılımları ve otomasyon sistemlerine kadar üretimin her bir noktasında ayrı teknolojik çalışmalar gerçekleştiriyor ve her gün kendimizi geliştirmeyi sürdürüyoruz. Böylece makinelerimizin her bir detayında Karabudak Makine’nin AR-GE çalışmaları neticesinde elde ettiği inovatif tasarımlara yer veriyoruz.

karabudak makine
kama makine

2000 m² olan kapalı üretim alanımızı 14.000²’ye çıkararak;Müşterilerimizin taleplerinin zamanında karşılanabilmesi ve uzun süreli verilen terminlerin önüne geçmek adına attığımız bu büyük adım ile Üretim kapasitemizi 8 katına çıkardık!

Türkiye’nin lider Ağaç İşleme Makinecisi KARABUDAK MAKİNE artık yeni İnovasyon üssü Gebze Kocaeli’nde 2500 m²’lik Showroom’unda müşterilerine Ahşap boyama zımparalama ve boya kurutma teknolojilerini kolaylıkla deneyimleme imkânı tanıyor.

 

Üretim, Montaj, Depolama ve Teknik Servis departmanlarının daha etkin ve hızlı hizmet verebilmesi adına her bir departmanın daha geniş ve operasyonel çalışmaları, daha planlı hale getirildi.

 

Yeni fabrikamızda tam kapasite hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

 

2021 Yılı hedeflerimize Yılın ilk çeyreğinde ulaşabilmenin haklı gururunu yaşarken aynı zamanda; Temiz Çevre ve Sıfır atık politikası ile doğaya zarar vermeyen bir fabrikaya sahibiz.Çalışan sayımızı %40 artırarak istihdam sağlarken aynı zamanda artan talep ile ihracat yapılan makine sayısını da %50 oranında arttırdık.

11 Yıldır bizlere güvenerek bugünlere ulaşmamızda yanımızda olan tüm iş ortaklarımız ve müşterilerimize teşekkürlerimizle…

Makinelerimizle ilgili diğer videoları izlemek için youtube kanalımızı ziyaret ediniz.

ETİKETLER: