fbpx
tren

Karabudak Makine 2021 Woodtech Fuarında Göz Doldurdu!

23.12.2021
692

Karabudak Makine 2021 Woodtech Fuarı'nda Göz Doldurdu!

Woodtech 2021 Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar ve El Aletleri fuarı başarıyla gerçekleşti. Karabudak Makine olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da 1’nolu salonda 450m² alana sahip standımızda en yeni teknolojilerimizi ziyaretçilerimiz ile buluşturduk. 

woodtech 2021
woodtech fuar kama

Yerli ve yabancı 20.000 müşterimizin ziyaret ettiği standımızda Yeni Nesil Görüntü İşleme Teknolojisine sahip KR YZM 1300 Ahşap Yüzey Zımpara Makinemiz en çok satılan Zımparalama Makinemiz oldu. 

 

Pandemi şartları nedeniyle geçen yıl fuarımıza gelemeyen birçok müşterimizi ağırladığımız bu fuarda; ziyaretçilerimiz, trio müzik ekibimizin müziklerinin ahengi eşliğinde unutulmaz bir fuar deneyimi yaşadılar.

 

 

Bu yıl içerisinde en çok satılan Otomatik Boya Makinemiz KR BM CEVVAL yine fuarda en çok ilgi gören makinelerimizden biri olurken, fuarın en fazla ziyaret edilen makinesi oldu. Hedeflerimizi yakaladığımız bu fuarda en çok boya ve zımpara makinesi satışını gerçekleştirerek yine bu alandaki liderliğimizi koruduk.

 

Yıllardır yerli ve yabancı binlerce müşterimizin beklentilerini karşılamak için Ar-Ge çalışmalarımızı sürdürerek Mobilya Üretiminde İnovasyonu inceliyor, Ağaç İşleme Makineleri sektöründe Liderliğimizi sürdürüyoruz.

 

Pandemi koşulları sebebiyle Woodtech fuarına katılamayan Misafirlerimizi; Ülkemizde gerçekleşecek olan 17-20 Mart 2022 tarihindeki Woodist Ağaç İşleme Makineleri fuarına bekliyoruz. 

 

Bu tarihlerdeki seyahat ve kısıtlama koşullarındaki hafiflemeler ile kolaylıkla ziyarete gelebilir; tüm yeni teknolojilerimizi yakından inceleyerek tecrübe etme imkanı ile canlı demo çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz.

 

woodtech fuarı
woodtech 2021 tüyap kama makine
woodtech fuarı 2021
woodtech 2021 tüyap karabudak makine
woodtech 2021 tüyap kama
woodtech 2021 tüyap fuarı
woodtech 2021 tüyap
woodtech
karabudak makine woodtech fuarı
karabudak makine woodtech
kama makine woodtech fuarında

Woodtech 2021 Fuar videomuzu buradan izleyebilirsiniz .

Şimdi izle!

Call Now Button