fbpx
tren

IWF Atlanta Uluslararası Ağaç İşleme Fuarındayız!

IWF Atlanta Uluslararası Ağaç İşleme Fuarındayız!

iwf atlanta

Kuzey Amerika’nın en büyük ağaç işleme teknoloji ve tasarım fuarı IWF Atlanta Uluslararası Ağaç İşleme Fuarında yerimizi aldık.

 

23-26 Ağustos 2022 tarihinde gerçekleşecek olan tüm Dünya ağaç İşleme Sektörünü bir araya getirecek bu fuarda sizleride standımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz.

 

Building A, Level 1 — A10725

 

Bu fuarda KR TA AIRJET Antistatik Toz Alma MakinesiKR BM CEVVAL K Otomatik Sprey Makinesi ve KR FZM 1300.1.1 Otomatik Fırça Zımpara Makinesi ziyaretçilerimizin beğenilerine sunulacaktır. Yüksek teknolojiye sahip inovatif çözümler sunan mobilya üretim makinelerimiz, mobilya zımpara, otomatik panle ve mobilya boyama ve boyama öncesi antistatik toz alma makinelerimiz ilk kez yeni modelleriyle bir lansmana katılıyor. Her yıl gerçekleştirdiğim Ar-Ge çalışmalarımız ile müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler ile sürekli iyileştirme ve yeniliğe açık tasarımlarımız ile zamanın ilerisinde makineler üretiyoruz.

 

Sizler de bu etkinlikte makinelerimizi yakından incelemek ve detaylı bilgi almak isterseniz mutlaka IWF Atlanta Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri Fuarına gelin.

 

Ziyaretçi kaydı ve online bilet için: https://iwfatlanta.com/

iwf atlanta logo