fbpx
tren

HOLZ-HANDWERK YENİ TARİH 16-19 HAZİRAN 2020 Nürnberg, ALMANYA

30.06.2020
503
holds-handwerk-2020-ertelendi

HOLZ-HANDWERK Fuarı Yeni Tarih Belli Oldu!

VDMA Holzbearbeitungsmaschinen and NürnbergMesse GmbH. tarafından organize edilen fuar, ertelendikten sonra, tekrar belirlenen 16-19 Haziran 2020 tarihleri arasında Nürnberg/Almanya da  Ağaç Ürünleri İşleme Makinaları, Yeni Teknolojiler, Ahşap El Sanatları Malzemeleri ve Ekipmanları için ziyaretçilerini ağırlayacak.

İki yılda bir gerçekleştirilen fuarın 2018 yılı katılımcı sayısı 19 ülkeden 515 firma. Bu yıl daha fazla katılımcının beklendiği fuarda, Ağaç İşleme endüstrisindeki tüm Pazar liderleri ağaç işleme makineleri, ahşap esaslı malzemeler, donanım, aletler, Finishing teknolojisi, elektrikli aletler, pnömatik aletler, yapıştırıcılar veya kaplamalar ile ilgili güncel teknolojileri ve trendleri sergileyecekler.

Fuarda Karabudak Makine KA.MA olarak biz de BM-1000 Otomatik Boyama ve BM-600  Profil Boyama makinelerimiz  ile 11 No.lu Salon 406 No.lu Stantta olacağız.

Geniş kabin hacmi, ekonomik boya geri kazanım sistemi, otomatik yükleme ve boşaltma sistemlerine entegre olabilme özelliği ile rakiplerinden ayrılan yeni nesil profil boyama makinemiz KR BM 600 ve Yüzey ve kenarlarda eş dağılımı ve kusursuzluğu sağlayan, bunun yanı sıra panelin altını temiz tutan vakum sistemi sayesinde her zaman gergin duran kağıt bantlarımıza alternatif olarak artık;  boyayı üzerinde tutmayan özel poliolefin bant ve özel olarak geliştirilmiş, geri kazanılan boyaya hiç solvent karıştırılmadığı için yaklaşık % 25 tasarruf sağlayan boya geri dönüşüm sistemli KR BM-1000 Otomatik Boya Makinelerimizi fuarın ziyaretçilerine tanıtmak  için heyecanlıyız.

Kayıt ve online davetiye için : www.holz-handwerk.de/

Call Now Button