fbpx

HOLZ-HANDWERK 2020’nin Ertelenmesi ile ilgili BASIN AÇIKLAMASI

holds-handwerk-2020-ertelendi

HOLZ-HANDWERK ve FENSTERBAU FRONTALE  2020’nin ertelenmesi ile ilgili BASIN AÇIKLAMASI

 

 

NürnbergMesse, HOLZ-HANDWERK ve FENSTERBAU FRONTALE’yi ertelemeye karar verdi. Sergiler 18-21 Mart 2020 arasında planlandığı gibi olmayacak, ancak 2020’de henüz belirlenmemiş bir tarihte Nürnberg’de gerçekleşecek. Ertelemenin nedeni, korona virüsünün artarak yayılması ve ziyaretçilerden ve endüstri temsilcilerinden gelen geri bildirimlerdir.

 

 

HOLZ-HANDWERK ortak organizatörü VDMA Holzbearbeitungsmaschinen (VDMA ağaç işleme makineleri) yaklaşımı desteklemektedir. NürnbergMesse Yönetim Kurulu Üyesi Petra Wolf: “Endüstrinin erteleme kararını anlayacağını umuyoruz. Her serginin amacı aynı şekilde katılımcılar ve ziyaretçiler için özel bir deneyim yaratmak ve mevcut iş bağlantılarını korumak ve genişlemeyi mümkün kılmak olmalıdır. Ne yazık ki, mevcut koşullar altında bu hedef gerçekleştirilemez. Müşterilerimiz için böylesine önemli bir etkinlik için mümkün olan en iyi alternatif tarihi bulma görevine dört elle sarılmamız için çok fazla neden var. “

 

 

HOLZ-HANDWERK ve FENSTERBAU FRONTALE ahşap işleme ve ağaç işleme makineleri, son profil sistemler, pencere ve cam bağlantı parçaları, sabitleme teknolojisi vb. için geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi ile Avrupa’daki marangozlar ve doğramacılar, mimarlar için en önemli ticaret fuarıdır.