fbpx
tren

DREMA 2020 Poznan Uluslararası Ahşap ve Mobilya End. için Makine, Alet ve Bileşenleri Fuarı

21.08.2020
596
drema-2020-uluslararasi-ahsap-ve-mobilya-fuari

DREMA 2020 ULUSLARARASI AHŞAP VE MOBİLYA ENDÜSTRİLERİ İÇİN MAKİNE, ALET VE BİLEŞENLERİ FUARI

 15-18.09.2020 Poznan

 

  DREMA Uluslararası Ahşap ve Mobilya Endüstrileri için Makine, Alet ve Bileşenleri Fuarı, Polonya’daki ahşap ve mobilya endüstrisinin en çok tercih edilen fuarıdır ve aynı zamanda Orta ve Doğu Avrupa’daki mobilya üreticileri için en büyük etkinliktir.

 

 

uluslararasi-ahsap-ve-mobilya-fuari

28.700 m2 sergi alanı, 25 ülkeden 585 katılımcı, 15.450 ziyaretçi, sektörü teşvik etmek için düzenlenen 20 etkinlik ile Drema dünyanın en büyük 5. Fuarıdır. 

 

EUMABOIS – Avrupa Ağaç İşleme Makineleri Üreticileri Federasyonu tarafından desteklenmektedir.

 

15-18 Eylül 2020 tarihleri arasında Poznan’da gerçekleşecek fuarın bir artısı da FURNICA Mobilya Üretimi Bileşenleri Fuarı ve SOFAB Döşemelik Kumaşlar ve Döşemeli Mobilya Bileşenleri Fuarlarını ayrı ayrı fuarlar olmaktan çıkarıp bünyesine katması böylece sektörü tek çatı altında toplayarak, geleceği pazar liderleri ve saygın markalar ile birlikte şekillendirmesidir.

makine-alet-ve-bilesenleri-fuarii
uluslararasi-mobilya-fuari


DREMA 2020 fuarı; katılımcıların sunumları, tematik sergiler, ilginç   etkinlikler, ahşap üzerine çalışan internet fenomenlerinin katıldığı canlı  çevrimiçi stüdyo, fuar katılımcıları arasında farkındalığı artırıp ağaç   işleme ve   mobilya endüstrisi hakkında bilgi sağlamayı amaçlayan iki uluslararası konferans ve daha fazlası ile ahşap ve mobilya endüstrileri ile ilgili en son gelişmeler ve çözümler hakkında bilgi edinmemize olanak tanıyacak.


Fuar stant bilgilerimizi ilerleyen günlerde paylaşacağız…


Kayıt ve online davetiye için: www.drema.pl/pl

Call Now Button