fbpx
tren

2019 TÜYAP AĞAÇ MAKİNELERİ FUARI

2019 TÜYAP WoodTech Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri Fuar Notları

Tüyap’da 12-16 Ekim 2019 tarihleri arasında 32. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, kesici takımlar ve el aletleri fuarı başarıyla gerçekleşti.

  

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi KARABUDAK MAKİNE 1. Salondaki Standında yerini aldı. Diğer organizasyonlara nazaran bu yıl oldukça fazla ilgi gören Standımız birçok etkinliğe de ev sahipliği yaptı. 

tuyap-agac-isleme-makineleri-fuari
agac-isleme-makineleri
tuyap-fuari

 Yoğunlukla yurt dışından ziyaretçilerin bulunduğu fuarda KARABUDAK MAKİNE en fazla ziyaret edilen ve misafirlerinin en uzun süre ağırlandığı standlardan biri oldu. 5 gün boyunca Trio canlı müzik ekibimiz ile misafirlerimize müzik dinletisi sunduk. Özellikle yabancı misafirlerimiz tarafından yoğun ilgi gören müzik dinletilerimiz fuara sıcak bir hava kattı. 12 Ekim Cumartesi günü fuarın ilk saatlerinden itibaren Otomatik Boya, Zımpara makinelerimiz ve yeni nesil Kenar UV makinemiz ile ilgili binlerce ziyaretçi bilgi aldı ve demo çalışmalarını yakından takip ettiler.

otomatik-boyama-makinesi
kenar-zimparalama-makinesi
agac-isleme-teknolojileri-fuari

 

Tüm makinelerimiz belirli aralıklarda çalıştırılarak ziyaretçilerimizin yakından tecrübe etmesi ve yeni teknolojimizi keşfetmelerini sağladık. Özellikle Kenar UV Makinemiz olan KR KUVM 2L Makinemize gösterilen ilgi oldukça fazlaydı. Ağaç işleme makinelerimiz arasında tabuları yıkan ve geleceğin kenar kaplama ve zımparalama konusunda vazgeçilmeyecek makinesi olan Kenar UV Makinemiz standımızı ziyarete gelen hemen her ziyaretçi tarafından incelendi.  

 

 

 

2019 Yılı Hedeflerimizi tutturduğumuz bu fuarda ziyaretçilerimizden gelen yoğun ilgi ve alakaya teşekkür ederiz. Bizlere değer vererek davetimize icabet eden yüzlerce özel konuğumuza daha etkin bir Woodtech fuarı hazırlayabilmek adına gelecek yıl için planlamalarımızı yapmaya başladık.